تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 4102
تاریخ انتشار: ي, 1392/10/29 - 08:25
ما شبانه روز در پی حل مشکلات موسسه شفا مهر هستیم
در پی بروز برخی مشکلات بوجود آمده در موسسه قرض الحسنه شفا مهر ، معاون استاندار و فرماندار ویژه مرند در محل فرمانداری ویژه مرند با تعدادی از طلبکاران این صندوق دیدار کرد و آخرین وضعیت این موسسه را تشریح نمود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام مرند به نقل از مانداگارانا، بهنام رضوانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به اظهارات اخیر برخی از سایت های خبری نسبت به کم توجهی مسئولین به مشکلات بوجود آمده در موسسه شفا مهر و تعاونی اعتبار فرهنگیان مرند گفت : ما شبانه روز در پی حل این مشکلات هستیم و در قبال این مشکلات که متاسفانه گریبانگیر همشهریان محترم شده است احساس مسئولیت می کنیم و پیگیر جدی این موضوع از مراجع ما فوق می باشیم.
رضوانی ، معاون استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت : طی مکاتباتی که با بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران داشته ایم تا به این لحظه هیچ گونه نامه ای از بانک مرکزی مبنی بر غیر قانونی بودن فعالیت موسسه شفا مهر دریافت نکرده ایم.
وی گفت : موسسه شفا مهر در حال طی مراحل قانونی برای ادغام یا واگذاری است که در آینده ای نزدیک این امر به تحقق خواهد پیوست.
شایان ذکر است موسسه قرض الحسنه شفا مهر در سال ۱۳۸۹ فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران گردیده و در شهرستان مرند دارای چهار شعبه بوده که براساس تصمیم شهرستانی سه شعبه آن جمع آوری شده ولی شعبه طالقانی با مجوز بانک مرکزی به عنوان باجه به فعالیت خود ادامه داده است که متاسفانه تخلفات مدیر عامل موجب بروز مشکلات به همشهریان شده است.


نظر شما